Erdélyi Kismamák Fóruma

Erdélyi Kismamák Fóruma

You are not connected. Please login or register

Terhes torna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1 Terhes torna on Vas. 7 Nov. - 5:35:41

Damara

Moderátor
Jártatok-e vagy jártok-e terhes tornára és mi a véleményetek róla?
Nálunk nem volt erre lehetőség, de mondjuk a mozgásból én kivettem a részemet mindkét terhességgel.
Az elsőnél dolgoztam végig, a másodiknál pedig ott volt egy 1 éves kisördög aki után egész nap kellett fussak, mert állandóan a hülyeséget csinálta. Tudom ez nem heéyettesiti a tornát, de annak hiányában megtette ez is. Laughing

http://www.hannaglow.blogspot.com

2 Re: Terhes torna on Csüt. 18 Nov. - 4:57:19

MSe

nalam is ugyanaz a helyzet. Itt a kornyeken nincs ilyesmire lehetoseg szervezett formaban. En is vegig dolgoztam a kislanyommal, es eleg szaladnivalom volt hisz en vezettem az uzletet ahol dolgoztam abban az idoben, talan azert van tele annyi energiaval Gabyka is... most viszont ahogy mondod szaladok a lanyom utan, es nem mondtam le a hegyes turakrol sem, hiszen 3 honapos terhesen megmasztam a Parang hegyvonulat egy reszet, a lanyommal a hatamon es kb egy honapja kimasztam egy kornyekunko levo barlanghoz, szinten "harmasban".

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]