Erdélyi Kismamák Fóruma

Erdélyi Kismamák Fóruma

You are not connected. Please login or register

Meg vagy elégedve a gyerekorvossal?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1 Meg vagy elégedve a gyerekorvossal? on Hétf. 27 Szept. - 3:02:34

Admin

Adminisztrátor
Kiváncsi lennék ki mennyire van megelégedve a gyerekorvosával.

Úgy érzitek 100%-osan odafigyel rátok, és meghallgatja panaszaitokat, képes használható tanácsokat adni vagy csak egy-kettő megvizsgál és már azon veszitek észre magatokat, hogy ezt is elfelejtettem megkérdezni, azt is elfelejtettem mondani,.... és már kint is vagytok a rendelőből?!

Véleményetek szerint milyen orvos a gyerekorvosotok?

http://kismama.forumotions.net

2 Re: Meg vagy elégedve a gyerekorvossal? on Hétf. 27 Szept. - 23:01:07

MSe

Mivel mi falun lakunk, itt nincs kulon gyerekorvos, a haziorvosnak kell ellatnia ezt a feladatot is. Minden tiszteletem a haziorvosoke, de a mienkel nem vagyok egyaltalan megelegedve. Nem idos, kozepkoru csupan, de nem elegge informalt, igy csak akkor megyunk hozza ha muszaj. Kislanyomnal az ujszulott kori sargasag kisse soka tartott, mivel nekem O.I. a vercsoportom es neki A II, igy egyhonapos korunkban meg 4 volt a billirubin erteke, igy temesvarra mentunk egy kituno gyerekorvosnohoz. Na vele teljes mertekben meg voltam elegedve. Orara programalt es amikor eljottunk, nem volt tisztazatlan kerdesem. Meghallgatott es utanna elmondta a velemenyet, de nem probalt rankeroltetni semmilyen kezelest, hanem feltarta a lehetosegeket, es a kovetkezmenyeket. Hala a Jo Istennek, minden rendbejott idovel, igy mar eleg regen nem voltunk orvoskozelben. A csaladorvosunk eddig meg csak 2-szer latta a kislanyom, egyszer kijott, es egyszer mi mentunk a rendelobe valami papirert. Nem hivott rendszeres ellenorzesre, es mi sem mentunk ha nem volt ra szukseg. Az oltasokat azt en szemelyes okokbol nem akarom beadatni, igy alairtam hogy mindezert vallalom a felelosseget. Ennyit a mi orvosos-tapasztalatainkrol. (Szerencsere rengeteg rezis, es mar szakkepzett orvos ismerosom van, igy altalaban ha gond van hozzajuk fordulunk inkabb.)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]