Erdélyi Kismamák Fóruma

Erdélyi Kismamák Fóruma

You are not connected. Please login or register

Immnunrendszer erősités

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1 Immnunrendszer erősités on Szer. 8 Szept. - 16:31:22

Damara

Moderátor
A mai világban nagyon elterjedt fogalom az immunerősités, és úgy néz ki, hogy nagyon fontos és szükséges dolog lett a mindennapjainkban.
Idén a két gyerekem annyit betegeskedett, hogy, jobbnak láttam gyógyszer helyett inkább immunerősitőre költeni a pénzt. Rengeteg immunerősitő közül lehet válogatni, hát válogattam én is. Az igazság azonban az, hogy én még egyiknek sem véltem felfedezni semmi nagy hatását. Egyik olcsóbb, másik drágább, de a gyerekek ismét betegek. Szóval.....mi is ilyenkor a tennivaló?

Nektek mi a véleményetek ? Adtatok-e a gyerkőcöknek valamit, melyiknek volt hatása nálatok?

http://www.hannaglow.blogspot.com

2 Re: Immnunrendszer erősités on Hétf. 11 Okt. - 16:59:58

Damara

Moderátor
Na, amiket mi használtunk....
Echinaceea tinktúra
Okonetes olajfalevél kivonat-Hannának
Okonetes grapefruitmag csepp-mindkettőnek
Biotics-Dórikának
és állandó C-vitamin szopogatás,
mégis egyvégben betegek vagyunk.
Ja, és Oscillococcinum most szeptembertől, heti 1 alkalommal, vagy mikor meg vannak hűlve akkor naponta 2-szer 2-3 napig.

3 Re: Immnunrendszer erősités on Kedd 12 Okt. - 16:28:17

MSe

A lanyomnak meg nem adtam semmilyen gyogyszertari keszitmenyt imunerositokent, viszont naponta adok neki gyumolcsot, hecseli teat. Ha latom hogy csorog az orra, akkor jon a piros kokojza kompot, propolisz, citromos tea.
De ugyancsak imunerosites celjabol, mar egesz kiskoratol nappal kint aludt az udvaron (babakocsiban termeszetesen)telen is... es furdes utan mindig letusoltam hideg vizzel (na nem eppen jeghideggel, de olyan jo nyari vizzel)

4 Re: Immnunrendszer erősités on Hétf. 25 Okt. - 16:52:26

MSe

Ami nagyon jo termeszetes imunrendszer-erosito, es mar en is kezdem adni a lanyomnak, az a csipkebogyoszirup (vagy nepi neven hecseli). Epp most tart meg a szezonja, en penteken vasaroltam 2 litret es mezzel edesitve, vizzel higitva adogatom a kicsi csajnak, es mi is nagy eloszeretettel fogyasszuk. Meg amit nem eppen mindenhol lehet gyujteni, de a bioboltokban talalhato, az a homoktovis-szirup. Nagyon nagy a c-vitamin tartalma, es az imunrendszererosito hatasa. (a roman neve: catina, lehet hogy ugy ismertebb)
Nekem az elejen nem igazan izlett, de ittam mert tudtam hogy egeszseges, most mar egeszen megszoktam, es szeretem. Az ize savanykas, de nem rossz.

5 Re: Immnunrendszer erősités on Hétf. 25 Okt. - 17:29:12

Damara

Moderátor
A homoktövist az én gyerekorvosom is ajánlotta. Ki kell legközelebb próbáljuk.

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]